Bestuur

B

 Voorzitter Henk Kamphuis
 Penningmeester  Vacant
 Secretaris  Linda van Amersfoort
 Bestuurslid  Albert Holstege
 Bestuurslid  Harold Buitenhuis

estuur

Functie Naam Mobiel Mail
Voorzitter Henk Kamphuis 0622209773 voorzitter@msv-nov.nl
Penningmeester Vacant penningmeester@msv-nov.nl
Secretaris Linda van Amersfoort 0612697959 secretaris@msv-nov.nl
Bestuurslid Kevin Leusink 0648560096 kevinleusink34@gmail.com
Bestuurslid Albert Holstege 0610482177 a.holstege@msv-nov.nl

Pr & Sponsorzaken

Vacant Vacant Intresse ? info@msv-nov.nl  pr-sponsorzaken@msv-nov.nl

Webheerder & Sociale media.

Kees Leusink 0614919559 webbeheerder@msv-nov.nl

Commissies

Commissie Naam Mobiel Mail
Kantine Linda van Amersfoort 0612697959 kantine@msv-nov.nl
Wedstrijden Harold Buitenhuis wedstrijdleider@msv-nov.nl
Baan Leendert van Velzen 0612098884 baancommissie@msv-nov.nl
Paddock paddock@msv-nov.nl
Trial Harry van der Maten  06-10739909 trial@msv-nov.nl

Vragen ? maar u weer niet wie u daarvoor moet hebben, mail info@msv-nov.nl

Comments are closed.